’de yaşanan korkunç cinsel olayı vatandaşları isyan ettirdi.  5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel saldırıda bulunan kimliği belirsiz canavar her yerde aranıyor!

Korkunç olay, 23 Nisan’da öğle saatlerinde Küçükçekmece ’nde yaşandı. 5 yaşındaki bir kız çocuğunun cinsel saldırıya uğradığı ortaya çıkınca mahalleli sokağa döküldü. Herkes, vahşeti gerçekleştiren saldırganı aramaya başlandı.

İddiaya göre; kimliği belirlenemeyen bir kişi, evinin önünde oyun oynayan 5 yaşındaki bir kız çocuğunu karşıda bulunan apartman boşluğuna götürerek cinsel istismarda bulundu.

Aile, çocuğu kanlar içinde kapının önünde bularak hemen hastaneye götürdü. Ameliyata alınan ve yoğun bakımdaki tedavisi süren çocuğun hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Olayın duyulmasıyla mahalle sakinleri sokağa dökülerek gece saatlerinde protesto yürüyüşü yaptı. Vatandaşlar saldırganı aradı.

“SAPIK ÇALIŞANLARIN ÖĞLE YEMEĞİNE
GİTMESİNİ FIRSAT BİLDİ”

Bir mahalle sakini olayı şöyle anlattı:
“Dün öğle sıralarında oldu. İnşaatta çalışanların öğle yemeğine gittiği sırada olmuş. Kızı alıp götürmüş hatta yanında başka bir çocuk da varmış, ona para vermiş. Çocuk da koşmuş komşulara söylemiş ’orada pislik yapıyorlar’ diye. Onlar artık bu şekil kaçmışlar. Biz bir kişi biliyoruz ama çocuk annesine iki kişi demiş. Çocuk kendisi kalkmış annesine gitmiş. Şuanda durumu kritik, babası felç oldu diye duydum. Annesi de yeni doğum yapmış durumu iyi değil. Bildiklerimiz bu kadar”

“ÇOCUKLARI PARA VERME
VAADİYLE KANDIRDI”

Çocuklardan birinin dayısı olduğunu söyleyen Barış Sezgin şu bilgileri verdi:
“3 çocuklardı, kız 5 yaşında, erkek çocukların biri 5, biri 6 yaşında. 3 çocuk burada oyun oynuyor. Şahıs geliyor ’size para vereceğim’ diyerek çocukları arka tarafa götürüyor. Zaten çocuklar korkudan kaçıyor. Kız çocuğunu da bildiğim kadarıyla görünmeyecek bir şekilde duvarın arkasına götürüyor. Çocuklar da çığlık atıyor. Şahıs da yukarıya doğru kaçmış.”

EMNİYET’TEN İLK AÇIKLAMA

Emniyet Genel Müdürlüğü resmi Twitter hesabından açıklama yaptı: “Küçükçekmece’de 5 yaşındaki kız evladımız hastanede gözetim altındadır. Süreç, Emniyet Teşkilatımız tarafından titizlikle takip edilmektedir. Resmi olmayan açıklamalara lütfen itibar etmeyiniz.”