1. Amatör Küme ekiplerinden antrenörü Halit Kurt, soyunma odasında genç futbolculara sözlü ve fiziksel uyguladığı görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

Sosyal medyada yer alan görüntülerde, ekiplerinden Kayseri Meysuspor antrenörü Halit Kurt,soyunma odasında genç futbolculara teker teker tokat attı ve hakaretler savurdu. “Sizi gebertirim” sözleriyle tehditler ve küfürler savuran antrenör hakkında birçok kullanıcı Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) şikayette bulundu. TFF’nin antrenör hakkında soruşturma başlatıp başlatmayacağı merak ediliyor.

Sosyal medyada yer alan görüntünün 3 yıl öncesine ait olduğu da iddia edildi.

İşte o görüntüler…

İLK OLAYI DEĞİLMİŞ

Kent Türk TV yerel muhabirleri Ahmet Doğan ve Arif Enes Durak’ın verdiği bilgilere göre Halit Kurt, agresifliğiyle dikkat çekiyor.

2017 yılında Talasgücü Belediyspor ile Kayseri Meysuspor arasında oynanan maçta Kurt, Talasgücü Belediyespor´un attığı gol sonrası golün ofsayt olması nedeniyle sahaya girmiş ve orta hakeme yoğun bir şekilde itiraz etmişti. Maçın hakemi Volkan Oğuz, Kurt’u saha kenarına göndermişti. Çileden çıkan Kurt, kenarda olmasına rağmen hakemleri taciz etmeye devam etmişti.